nadpis Don Bosco ASC je třetí větev salesiánské rodiny, kterou založil v roce 1876 svatý Jan Bosko. Soustřeďuje ty křesťany, kteří chtějí v salesiánském duchu společně pracovat pro druhé, zejména pro mládež a obyčejné lidi.
Dnešní datum: 08. 05. 2021  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Kdo jsme? :: Ke stažení :: Slovakia  
Duchovní cvičení

Adresář ASC

Kandidáti do provinciální radyKonto AIRBAG

Adresa a kontakty
ADRESA:
Sdružení salesiánů spolupracovníků
Kobyliské náměstí 1
182 00 Praha 8
IČ: 00406902
číslo účtu:
253474458 / 0300


 • Provinciální rada
 • Místní společenství
 • Ostatní adresy

 • Články podle data
  <<  Květen  >>
  PoÚtStČtSoNe
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31       

  Duchovní cvičení

  * V neděli začne přihlašování na letošní exercicie

  Vydáno dne 29. 01. 2021 (222 přečtení)

  Don Bosco a DC

  V neděli 31. ledna 2021, ve svátek svatého Jana Boska, bude spuštěno přihlašování na duchovní cvičení v roce 2021. Přihlásit se bude možné od 21:00 hod. (serverového času) na odkazu EXERCICIE 2021 v levém sloupci na hlavní stránce našeho webu nebo přihlášením do ADRESÁŘE a kliknutím na Akce. Můžete také použít přímo tento odkaz: Duchovní cvičení 2021. Pro přihlášení potřebujete mít aktivní přístup do Adresáře.  Pokud neznáte své přihlašovací údaje do adresáře, napište si o ně na email: adresar@ascczech.cz. Počítejte ale s tím, že si na přihlašovací údaje můžete chvíli počkat, záleží na tom, kolik z vás bude potřebovat nové přihlašovací údaje a kdy svou žádost odešlete...

  Po přihlášení musíte udělit souhlas se zveřejněním svých osobních údajů ostatním uživatelům adresáře (spolupracovníkům, aspirantům, delegátům SDB  a delegátkám FMA). Bez udělení souhlasu se vám neukáže další obsah adresáře, tedy ani seznam duchovních cvičení.

  Platí, že manžel může přihlásit manželku či naopak, případně člen místní rady může přihlásit členy svého místního společenství. Podmínkou ale je, že ten, koho chcete přihlásit, již udělil souhlas s evidencí svých osobních údajů!

  Může se vám také stát, že se stránky nenačtou nebo hlásí nějakou chybu. Ujišťuji vás, že náš web i adresář jsou plně funkční :-) Protože jsme ale v uplynulých dnech prováděli převod na zabezpečenou komunikaci, může si váš webový prohlížeč pamatovat předchozí stav a mít s tím problém. V takovém případě jsou možné např. tyto cesty:

  - napište do adresního řádku svého webového prohlížeče tuto adresu: https://adresar.ascczech.cz

  - vymažte ve svém prohlížeči uložené soubory cache a historie (návod najdete např. zde: https://www.pcworld.cz/clanky/vite-jak-z-internetoveho-prohlizece-odstranite-cookies-1-dil/ ).

  - můžete použít tzv. anonymní režim prohlížeče. Ten najdete ve svém webovém prohlížeči v pravém horním rohu pod třemi tečkami (svisle nebo vodorovně, záleží na prohlížeči). Po kliknutí na tyto tři tečky klikněte dále na: Nové anonymní okno (prohlížeč Chrome) nebo Nové okno InPrivate (prohlížeč Microsoft Edge) a zadejte adresu: https://adresar.ascczech.cz. Nedoporučujeme používat webový prohlížeč Firefox ...

  Omlouváme se za možné komplikace, ale změny jsme museli provést z důvodu správné funkčnosti našeho webu a adresáře a zvýšení zabezpečení dat, která posíláme po internetu. 

  Věříme, že se všechna naplánovaná duchovní cvičení budou moci uskutečnit, ale vše bude záležet na aktuální situaci. Sledujte proto průběžně na webu i u termínu exercicií, na které jste se přihlásili, zda nedošlo k nějakým změnám. Děkujeme všem, kdo v této zvláštní době našli odvahu a chuť uspořádat něco pro druhé i přes obtíže, které s tím mohou být v důsledku koronavirové nákazy spojené. A prosíme všechny o modlitbu - za exercicie, jejich účastníky i za sebe navzájem ...

  Za provinciální radu
  Honza Tomiga


  [Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
  Celý článek | Autor: redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

  MODLEME SE ZA NEMOCNÉ
  Modleme se za nemocné

  Protože přibývá těch, kteří jsou nám blízcí a je potřeba se za ně v jejich nemoci modlit, vytvořili jsme tento odkaz:

  Modleme se za naše nemocné.

  Aktualizováno 9.3.2021

  SDÍLÍME SE

  Formační plán pro rok 2021 nás vybízí ke vzájemnému sdílení.

  Všechny podněty, nápady, náměty, které nám od vás přijdou, najdete v rubrice: Sdílíme se.

  PRO POVZBUZENÍ
  Proti trudnomylsnosti

  Salesián má být veselý a plný naděje. Proto vám chceme v této náročné době nabízet podněty k povzbuzení a povznesení mysli. Najdete je na této stránce.
  Můžete nás také sledovat na facebookové stránce: facebook.com/ascczech

  MODLITBY ZE ZPRAVODAJE
  Modlitby ASC

  Společné úmysly k modlitbě


  Aktualizováno 13. 4. 2021

  ZPRAVODAJ
  Zpravodaj č. 163
  příští uzávěrka
  10. června 2021

  Starší čísla Zpravodaje

  Užitečné ODKAZY

  SDB

  FMA

  SHM

  Bosco Point

  SADBA

  ASC-SK

  SDB-SK

  TV NOE

  Rádio Vaticana

  Víra CZ


  Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS systému -
  Příspěvky a články na web můžete posílat na adresu nebo