nadpis Don Bosco ASC je třetí větev salesiánské rodiny, kterou založil v roce 1876 svatý Jan Bosko. Soustřeďuje ty křesťany, kteří chtějí v salesiánském duchu společně pracovat pro druhé, zejména pro mládež a obyčejné lidi.
Dnešní datum: 09. 08. 2022  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Kdo jsme? :: Ke stažení :: Slovakia  
Duchovní cvičení

Adresář ASC
Konto AIRBAG

Adresa a kontakty
ADRESA:
Sdružení salesiánů spolupracovníků
Kobyliské náměstí 1
182 00 Praha 8
IČ: 00406902
číslo účtu:
253474458 / 0300


 • Provinciální rada
 • Místní společenství
 • Ostatní adresy

 • Články podle data
  <<  Srpen  >>
  PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31     

  Svatá země 2022

  Rubrika apoštolátního činění

  * ODVÁŽNÁ A NEBO DRZÁ? - TO JE JEDNO, KDYŽ VÁM JDE O SPLNĚNÍ SNU :)

  Vydáno dne 20. 12. 2021 (512 přečtení)

   

  ZAS PO ČASE AKTUALIZACE :)

  Tak jsem v TOM!!!! Samozřejmě, že ve Výcviků koučů :) a  už mám za sebou první modul! (čekají mě ještě další čtyři - v červnu, září a říjnu 2022 a v lednu 2023.)

  Je to přesně takové jaké jsem si to představovala! Plné akce, emocí, energie, radosti, smíchu, kontaktu a taky nezbytné teorie a praxe, praxe a praxe :) Jsem upřímně nadšená, proto je třeba to s vámi sdílet :) 

  A  koučovat naživo se bude dřív než si myslíte!!! :) :) 

  PS: podařilo se mi "získat" 35.000 z celkových 65.000. Zbytek vyřešila půjčka od mých rodičů. Všechny, kteří přispěli, budu po absolvování druhého modulu kontaktovat s domluvou na individuální koučink :)   


  Určitě vás některé zajímá, jak si v tomto stojím :)

  Chtěla bych vás informovat, že se mi podařilo do dnešního dne získat 19.000 Kč (= a tím pádem také 19 hodin praxe v koučování po absolvování kurzu, na které se už teď moooc těším :)) z celkových 65.000 Kč, což je skoro jedna třetina. Dobrá polovina z vybrané částky je z rukou salesIánů spolupracovníků - takže vám z celého srdce děkuju, že mi pomáháte plnit si sny :)

  Možná je pro mnohé z vás KOUČINK relativně neznámé slovo. Není divu, v ČR se objevil v 90. letech 20 století. Jisté ale je, že je určen pro KAŽDÉHO Z VÁS :)

  Koučink je proces, který podporuje hledání individuálních řešení a je vhodný pro každého, kdo cítí potřebu se rozvíjet nebo hledá směr, kudy se momentálně vydat. Je to podpora lidí na cestě v přemýšlení, vytváření nápadů, vizí, cílů i akcí a jejich okamžitém uskutečňování. Je to hra, radost, motivace i dřina. Práce, která stojí za to.

  Kouč není poradce ani mentor, ale hledá řešení společně s klientem. Nedává vám konkrétní rady, ale vede vás k hledání vlastních řešení v sobě, čímž se práce stává mnohem efektivnější a tím vám výrazně usnadňuje dosahování vašich cílů. Všechny odpovědi na vaše otázky nosíte v sobě. Největším expertem na váš život jste právě vy a nikdo jiný.
                                                                                                    (citace z učebnice koučinku)


   

  Možná jsem odvážná a nebo drzá - těžko říct, každopádně stálo mě to hodně kuráže sem vložit tento příspěvek :)

  Mnozí mě už znáte z osobních setkání (jsme s manžílkem spolupracovníci od roku 2013) a nebo z příspěvku O RADOSTI, které týden co týden vkládám na tento web. 

  Už dlouho mám svůj sen (viz příspěvěk níže) a kde je sen, je i cesta! Jste moje velká druhá rodina a já se v tomto společenství cítím jako rybka ve vodě a proto se na vás obracím s prosbou, abyste sdíleli tento můj příspěvek tak, kde by mohl padnout na dobrou půdu. 

  Nevím, jestli se to podaří, ale jedno je jisté - když sdílíte svůj sen s ostatními, tak vám to už pak nedovolÍ se vzdát, takže budete taková moje pojistka to nevzdat :)


  Jmenuji se Ludmila Solovská a více o mě se dozvíte na: 
  www.radostnezenska.cz

  Vítejte v mém světě!
  Od svého studia na vysoké škole, tj 17 let (Management – řízení lidských zdrojů) jsem neustále v interakci s lidmi a pohybuji se ve světe mezilidské komunikace.

  Rozvoj lidí a vnitřního potenciálu u sebe i druhých se stal mou vášní. Možná také proto mám doma 5 dětí!

  Z nulového sebevědomí, že něco dokážu předávat a pouze teoretických znalostí z vysoké školy jsem vybudovala nejprve sama sebe, pak své podnikání a následně jsem se rozhodla pomáhat druhým v oblasti osobnostního rozvoje.

  Moje speciální dovednost je motivovat ostatní k aktivitě, najít silné i stinné stránky jejich osobnosti a využít je k dosažení osobních a chcete-li i kolektivních cílů.

  A jelikož v tomto svém splněném snu chci pokračovat, rozhodla jsem se přidat si ke svému žebříčku znalostí také tento kurz:

  https://vokacova.com/nazivo/koucink-jako-umeni/

  Tento 9 měsíční výcvik (celkem 12 dnů prezenčního studia – 5 modulů + distančního studia formou četby a koučování), který chci zvládnout při svém full time zaměstnání a který budu absolvovat v době svojí dovolené a o sobotách, stojí 65.000,- Kč.

  Nutno podotknout, že jsem více jak půl roku hledala kurz, který by mi tzv. „sednul“ a stále neúspěšně, až jsem narazila na tento! A s ním souzním každým kouskem svojí duše. 

  Jelikož ale nemám tuto částku k dispozici, rozhodla jsem se oslovit širokou veřejnost – a každého jednoho z vás – HLEDÁM SPONZORY :)

  Po absolvování kurzu – což bude 13. 1. 2023 na oplátku nabízím 65 hodin koučování = MŮŽETE SI JE DOPŘEDU PŘEDPLATIT TÍM, ŽE MI PŘISPĚJETE NA CELKOVOU ČÁSTKU KURZU :) (jedna hodina koučování = 1000 Kč). V čem koučink spočívá se dozvíte na výše uvedením odkaze – Koučink jako umění.

  Jestli jsem Vás tímto zaujala, prosím kontaktujte mě na 731 621 210 nebo na emailu: solovskaludmila@centrum.cz

  "COKOLIV SI LIDSKÁ MYSL DOKÁŽE PŘEDSTAVIT A ČEMU DOKÁŽE UVĚŘIT, TOHO LZE DOSÁHNOUT.“                                                                                                      (Napoleon Hill)


  [Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
  Celý článek | Autor: L+P Solovští | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

  PRO POVZBUZENÍ
  (B) Proti trudnomylsnosti (S)

  Salesián má být veselý a plný naděje. Proto vám chceme v této náročné době nabízet podněty k povzbuzení a povznesení mysli. Najdete je na této stránce.
  Můžete nás také sledovat na facebookové stránce: facebook.com/ascczech

  MODLITBY ZE ZPRAVODAJE
  Modlitby ASC

  Společné úmysly k modlitbě


  Aktualizováno 28. 06. 2022

  ZPRAVODAJ
  Zpravodaj č. 169
  příští uzávěrka
  25. září 2022

  Starší čísla Zpravodaje

  Užitečné ODKAZY

  SDB

  FMA

  SHM

  Bosco Point

  SADBA

  ASC-SK

  SDB-SK

  TV NOE

  Rádio Vaticana

  Víra CZ


  Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS systému -
  Příspěvky a články na web můžete posílat na adresu nebo