Chvála ať zaznívá ve sboru svatých!

Autor: redakce <redakce(at)ascczech.cz>, Téma: Duchovní cvičení, Vydáno dne: 10. 06. 2024


Podle společné fotky poznáte, že jsme byli na Hostýně. Chvála patří úžasným ředitelům, Majce a Pepovi Šimonovým, chvála patří P. Leoši Ryškovi za jeho svědectví prožívané víry v radosti a nenásilnému a svobododávajícímu přístupu k nám ke všem. 

Také za jeho výběr filmů.Přednášky byly nahrazeny filmy a až do dneška si filmy v duchu stále přehrávám, filmy působily na emoce a to člověka hodně ovlivní a dlouho v něm působí.Ale chci ještě sdělit jeden poznatek. Bylo nás hodně, něco přes 30 účastníků, ale nevadilo to. Na jídla jsme chodili do jídelny a pokaždé jsme seděli s někým jiným, takže společné sdílení bylo přirozené, nenásilné, v menší skupince. A večer jsme sdíleli své zážitky a postřehy z filmů. Možná jsme měli štěstí na sestavu lidiček, ale v každém případě všichni hodnotili pochvalně rodinnost, kterou jsme prožívali.

Nechci moc chválit, i když by si tato akce zasloužila, abychom měli šanci tyto exercicie příští rok zopakovat. A když bude příští rok plno, tak Vám, které toto svědectví oslovilo a budete rychlejší při přihlašování, to moc přejeme.

A dle druhé fotky vidíte, že jsme úplně normální, fandili jsme hokeji a z Hostýna posílali přímluvy. A pomohlo to!!!

Dana a Marek Ovečkovi