Manželská setkání a Manželská setkání 50+

Autor: redakce <redakce(at)ascczech.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 12. 03. 2023

Milí přátelé,

chceme vás pozvat a povzbudit k účasti na Manželských setkáních. My sami se kurzů účastníme řadu let a stále je to pro nás inspirativní a výživné prostředí.

Je to výborné rozhodnutí investovat čas a peníze do vlastního manželství.

Přikládáme pozvánku na kurz do Kroměříže (kam sami jezdíme) a letáček s informací i o dalších kurzech v ČR.

Pavel a Ika Kvapilovi
Milí přátelé,

mnoho z nás už se překulilo do druhé poloviny života. Letos se bude už počtvrté konat kurz zaměřený na problematiku partnerských vztahů ve vyšším věku.

Přidáváme podrobnější informace od organizátorů:

Někteří z Vás v minulých letech projevili zájem účastnit se letního kurzu MS 50+ (někteří z Vás již byli účastníky letního kurzu MS50+ v roce 2019, 2021, a 2022, někteří z Vás projevili zájem o účast i v roce 2020 až 2022, ale z různých důvodů Vám to nevyšlo.

Ve světle současné situace se nám úvodní témata kurzu - např. "Na prahu změn", "Nové životní situace" apod. - zdají ještě aktuálnější a naléhavější, než když jsme začínali. A nejen pro manželství. 

Možná, že Vám již chybí společenství přátel a  stejně jako my už se těšíte na dobu, kdy se budeme moci opět setkat i osobně. Věříme, že po kurzech 2021 a 2022, kdy se zúčastnilo celkem cca 70 párů + 2 skupinky ovdovělých/singles (měli jsme v roce 2022 i prvního vdovce), se i letos v roce 2023 kurz uskuteční ve Vranově u Brna, kde našel náš kurz zázemí.

Fotogalerie a další informace o kurzu MS 50+.

V současnosti máme k dispozici ještě cca 20 míst pro páry – přihláška je na webu

Pozvánku a přihlášku na letošní LK MS 50+ máte i v příloze mailu, abyste mohli  nejen přihlásit sami sebe, ale pozvat i své blízké nebo přátele. Uzávěrka přihlášek je 30.6.2023, ale vzhledem k omezené kapacitě kurzu doporučujeme neotálet s přihlášením. Máme pro nás zamluvený celý objekt Duchovního centra sv. Františka z Pauly ve Vranově u Brna.  Všude jsou pokoje s vlastní sociálkou, funkční výtahy, krásný sál i živá kaple, nádherná zahrada a okolí.

Tak, jak to zatím vypadá – zájemců bude hodně – kapacita Vranova je nyní cca 45 pokojů – abychom zachovali intimitu kurzu, kterou většina účastníků v minulých letech velmi oceňovala – plánujeme kapacitu maximálně 35 až 40 párů. Kurz je veden v křesťanském duchu, ale je otevřen všem. Absolvování alespoň jednoho ročníku základního kurzu Manželských setkání považujeme za vhodné.                           Srdečně Vás za tým MS 50+ zdraví

Jana a Petr Švíkovi - vedoucí pár   Manželských setkání 50+

Malátova 7, 586 01 Jihlava
Mobil: +420 724 295 234; +420 602 773 291
jana@svika.eu ; petr@svika.eu