Dny spirituality salesiánské rodiny (světové)

Autor: redakce <redakce(at)ascczech.cz>, Téma: Salesiánská rodina, Vydáno dne: 03. 01. 2022

Milí přátelé,
nabízíme všem možnost online setkání na Dnech spirituality salesiánské rodiny, které proběhnou 13. – 16. ledna 2022 dvojím způsobem: prezenční formou na Valdoccu, kde se setká cca 200 účastníků z celého světa, a kromě toho i online formou, kde se mohou účastnit všichni, kteří na celém světě patří do salesiánské rodiny.
Pavol Grach, SDB (delegát pro salesiánskou rodinu na Slovensku) se ujal přípravy setkání společně pro salesiánskou rodinu na Slovensku a u nás. Zajištěn bude překlad programu do slovenštiny, a to jak pro přímý přenos, tak pro záznam, společné česko-slovenské večery a konečně i česko-slovenské online setkání salesiánské rodiny.Program setkání v kostce:

• Sledování hlavního programu s překladem do slovenštiny (není potřeba se přihlašovat, otevřete si Youtube a do vyhledávání zadejte saleziani.sk)

Přímý přenos ve čtvrtek, pátek a sobotu (13., 14., 15. ledna) od 13:00-15:00 a v neděli 16. ledna přenos mše svaté od 12:00-13:30.

Záznam zůstane trvale k dispozici pro pozdější shlédnutí

• Sledování cca 20 min „speciálu“ ve čtvrtek a v pátek od 19:00 na tom samém kanále saleziani.sk. Ve čtvrtek si poslechneme vybrané slovenské a české reakce na heslo a komentář, v pátek se prostřednictvím J. Ihnáta hlouběji seznámíme se sv. Františkem Saleským.

• Online setkání salesiánské rodiny CZ-SK v sobotu 15. ledna 2022 od 19:00 do 21:00 (Pro toto setkání je nutné do 5. ledna 2022 vyplnit přihlašovací formulář. Odkaz je k dispozici u vašich koordinátorů.)

Online setkání se uskuteční na platformě Zoom, přihlášení účastníci dostanou přístup mailem před setkáním. Na online setkání se budeme po jistou dobu sdílet v max 10 členných skupinách. Podrobnější informace budou zaslány mailem. (Pokud byste někdo byl ochoten moderovat takovouto skupinu, dejte mi vědět na mail koordinator@ascczech.cz.)

Těším se na viděnou                                                        Honza M.