Díky za modlitby, můžete se přidat...

Autor: redakce <redakce(at)ascczech.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 23. 08. 2021

František


Chci Vám všem upřímě poděkovat za modlitební podporu v nemoci.
Bylo to a je to znát každý den. Ale jak se to stalo:

Když se 10. srpna moje střeva stala neprůchodnými, tým lékařů konal a po nesnadné operaci srostlá střeva (následky úrazu před 36 roky) od sebe oddělil a vrátil na původní místo tedy do mého bříška. Bříško zašili a začali mě opatrně krmit. Za týden na to se situace opakovala a mě hrozila další operace.

Díky mnoha modlitbám se po týdnu hladu střeva zase dala do pohybu a opatrně fungují dodnes. Proto Vás mohu pozdravit již z domova a ze své postýlky. Ani netušíte jaký je to obrovský rozdíl proti nemocnici.

Protože těch, kteří prosí o modlitbu, nějak neubývá, byla založena modlitební skupina přes internet, která se modlí kompletář od loňského adventu. Návod je níže, v letním čase se modlíme ve 22 hodin - prosím zkuste se přidat. Díky FrantišekPokud se budeme chtít i vidět, můžete použít Skype, které slouží k bezplatnému videohovoru dvou a více účastníků současně, není třeba žádné instalace ani registrace a funguje na všech prohlížečích. Postup, jak videorozhovor uskutečnit:

Kompletář ve 21 hod. pro spolupracovníky ASC - Mělo by stačit kliknout na tento odkaz:

https://join.skype.com/iFWYpel4gREW

  1. kliknout na odkaz "ZAČÍT HOVOR"  (fotku a nastavení kamery můžete přeskočit)
  2. kliknout na odkaz "PŘIPOJIT SE JAKO HOST" a postupně se můžeme spojit. 
  3. to by mohlo stačit, aby proběhla společná modlitba kompletáře

PS: Připojujte se prosím 5 min. před devátou a problémy pište do komentářů. Budu se snažit je řešit, po modlitbě bude několik minut prostor se navzájem povzbudit :-).