nadpis Don Bosco ASC je třetí větev salesiánské rodiny, kterou založil v roce 1876 svatý Jan Bosko. Soustřeďuje ty křesťany, kteří chtějí v salesiánském duchu společně pracovat pro druhé, zejména pro mládež a obyčejné lidi.
Dnešní datum: 26. 11. 2020  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Kdo jsme? :: Ke stažení :: Slovakia  
Duchovní cvičení

Adresář ASC

Kandidáti do provinciální radyKonto AIRBAG

Adresa a kontakty
ADRESA:
Sdružení salesiánů spolupracovníků
Kobyliské náměstí 1
182 00 Praha 8
IČ: 00406902
číslo účtu:
253474458 / 0300


 • Provinciální rada
 • Místní společenství
 • Ostatní adresy

 • Články podle data
  <<  Listopad  >>
  PoÚtStČtSoNe
         1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30       

  Informace

  * Adventní obnova on-line

  Vydáno dne 20. 11. 2020 (224 přečtení)

  YouTube

   

  Je to již dlouhá tradice, že vždy v sobotu před 1. nedělí adventní máme "adventní" duchovní obnovu spojenou s církevním silvestrem. Setkáváme se společně společenství z Fryštáku + Zlína s Valašskem a Moravskou bránou (a občasnými hosty). Letos poprvé nám do toho hází koronáč vidle. Ale my jsme podle vzoru našeho zakladatele vynalézaví (díky, Radku :-) )a tak jsme si vymysleli duchovní obnovu on-line. A zveme k ní i vás z ostatních společenství...  Bude to jiná duchovní obnova, než jsme byli zvyklí, ale taková je už doba. Nebudeme moci komunikovat on-line mezi sebou, i když i to by šlo zrealizovat, pokud by byl zájem :-)

  On-line duchovní obnova bude sestávat z přenosu jedné přednášky a následně mše svaté přes YouTube. Vše by se mělo odehrávat v komunitní kapli ve Zlíně, ale je ještě ze zdravotních důvodů možná změna jak místa, tak i kazatele a celebranta, kterým by měl být salesián Toník Pražan, bude-li zdráv a při síle.

  Přednáška i mše svatá budou přenášeny samostatně a oba přenosy budou uloženy k pozdějšímu přehrání v kanále ASC Fryšták na YouTube. Sledování na YouTube není nijak složité, nemusíte si zakládat žádný účet. Stačí, když v sobotu 28.listopadu 2020 v 10:00 hod. kliknete na svém počítači (notebooku, tabletu nebo chytrém telefonu, případně i v chytré televizi) na tento odkaz ke sledování přednášky: https://youtu.be/sQTbYxNoGJI

  Po zhruba půlhodinové přednášce bude chvíle k zamyšlení (individuálně) a v 10:45 hod. se můžete připojit ke mši svaté sloužené za všechny salesiány spolupracovníky v naší zemi přes tento odkaz: https://youtu.be/KhI2a6yGcyk Při mši svaté bude i možnost obnovit svůj závazek salesiána spolupracovníka.

  Pokud by Vám odkazy nefungovaly, dejte si na YouTube vyhledat "ASC Fryšták" a tam oba odkazy najdete. Nebo rovnou klikněte na tento odkaz: https://www.youtube.com/channel/UCA7atQ6jhjdYFwrljFXcuSA

  Bude to náš první vlastní online přenos, tak doufáme, že se vše podaří :-), prosíme o případnou trpělivost a shovívavost.

  Pokud by byl zájem i o přenos, při kterém bychom se mohli vidět a popovídat si, napište to, prosím, do komentářů (nebo mi pošlete email nebo zavolejte), zkusil bych to nějak vymyslet zřejmě přes aplikaci Teams. Vzhledem k tomu, že budeme muset vyklidit po přenosu kapli, sbalit si věci a odjet domů, bylo by on-line "spolčo" asi vhodnější v pozdějších odpoledních či večerních sobotních hodinách. Nebo v jiný den? Napište nebo zavolejte (kontakty na mě jsou v Adresáři), chcete-li ...

  Těšíme se na setkání s vámi všemi v tuto chvíli přes techniku, ale hlavně snad již brzy i osobně :-)

  Za tým realizátorů přenosů

  Honza T.

  P.S. Večerní církevní silvestr si už můžete naplánovat sami ... :-)


  [Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
  Celý článek | Autor: Jan Tomiga | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

  PRO POVZBUZENÍ
  Proti trudnomylsnosti

  Salesián má být veselý a plný naděje. Proto vám chceme v této náročné době nabízet podněty k povzbuzení a povznesení mysli. Najdete je na této stránce.
  Můžete nás také sledovat na facebookové stránce: facebook.com/ascczech

  MODLITBY
  Modlitby ASC

  Společné úmysly k modlitbě


  Aktualizováno 3. 11. 2020

  ZPRAVODAJ
  Zpravodaj č. 160
  příští uzávěrka
  25. listopadu 2020

  Starší čísla Zpravodaje

  Užitečné ODKAZY

  SDB

  FMA

  SHM

  Bosco Point

  SADBA

  ASC-SK

  SDB-SK

  TV NOE

  Rádio Vaticana

  Víra CZ


  Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS systému -
  Příspěvky a články na web můžete posílat na adresu nebo