Rozloučení s Pavlem Vondřejcem

Autor: Milan Jandáček <jandmil(at)seznam.cz>, Téma: Naléhavé prosby, Vydáno dne: 02. 07. 2019

„Hospodine, celým svým srdcem ti vzdávám chválu, o všech divuplných činech tvých chci vypravovat.“ 
(Ž 9:02)

Rozloučení s tragicky zesnulým Pavlem Vondřejcem se uskuteční ve čtvrtek 4. 7. 2019 ve 14.00 hod. v kostele Nejsvětější Trojice v Novém Městě nad Metují.

 

Pavlovo parte v PDF.

 

 Pavel s Anetkou docházeli do našeho místního společenství Podorlicko, organizačně vedli místní modlitební skupinu vedenou v duchu Dona Boska a vstoupili do formace. Na letošním setkání formovaných s provinciální radou chtěli osobně požádat o vstup do Sdružení. Nemohli se však pro nemoc dětí zúčastnit a tak se rozhodli po prázdninách požádat o vstup oficiálně písemnou formou s tím, že by chtěli přistoupit ke slibům během příštího roku.

Naposledy jsme se v našem formačním společenství modlili modlitbu za toho, kdo první z nás zemře, společně s našimi milými salesiány Jožkou Kopeckým a Petrem Zelinkou 10. června.

V úterý ráno, patnáct dní po té, nás náhle a nečekaně opustil po tragické nehodě náš kamarád Pavel Vondřejc. Při cestě na kole do práce ho srazila dodávka a Pavel zranění na místě podlehl.

Přátelé ve farnosti vyhlásili modlitební aktivitu za Pavla i celou jeho rodinu a to modlitbu desátku růžence v 9:00 a v 21:00 hodin, každý dle možnosti, po dobu dvou týdnů.

Prosíme Vás, vzpomeňte na něho i vy ve svých modlitbách, vzpomeňte na Anetku a její úděl a osiřelé děti Davídka, Bětušku a Marečka. Pomodlete se též za ostatní účastníky nehody.

Děkujeme.