Apoštolátní aktivity v ASC - dotazník

Autor: Pavel Janek <>, Téma: Rubrika apoštolátního činění, Vydáno dne: 05. 02. 2013

Asi jste si všimli, že po přihlášení do adresáře ASC na vás vykoukne červený nápis „Vyplňte prosím tento dotazník“, což bych chtěl vysvětlit dříve, než vyjde Zpravodaj.
Před devíti lety (v roce 2004) jsme vyplňovali "Apoštolátní tabulky", aby se zmapovala činnost Salesiánů spolupracovníků, nabídla možnost spolupráce těch, kteří se věnují podobnému apoštolátu a tím posílila i rodinnost. O výsledcích nás přehledně informovali Josef a Ivana Bernardovi ve Zpravodaji č. 75.

Provinciální rádcové se rozhodli udělat podobné mapování opět. Co nás k tomu vede? Jsme APOŠTOLÁTNÍ společenství. Chceme zjistit, kam nás Duch svatý směřuje, co je v současné situaci pro nás spolupracovníky v apoštolátní činnosti podstatné a co může přispět k jejímu zkvalitnění.

Co je ale nové?
Tuto apoštolátní činnost bychom chtěli zaznamenat i do našeho Adresáře ASC pro možnost vzájemné spolupráce. No a o výsledcích zpracovaných dotazníků Vás budeme následně informovat.

A jak na to?
Pro vyplnění dotazníku „Apoštolátní aktivity v ASC“ je nutné se přihlásit do Adresáře ASC. Přístup do adresáře je chráněn heslem. Kdyby byl odkaz na dotazník zveřejněn jako článek na našem WEBu ASC, tak jej může vyplnit kde kdo, a třeba i záměrně nesmyslně. Po přihlášení do adresáře ASC stačí kliknout na červený odkaz „Vyplňte prosím tento dotazník“ a vstoupíte do dotazníku. Na konci dotazníku stiskněte tlačítko „Odeslat“, údaje budou zaznamenány do tabulky a hned může vyplňovat dotazník další osoba. Dotazník je určen spolupracovníkům ASC a aspirantům. Za každou osobu by měl být ovšem dotazník vyplněn pouze jednou.

Prosíme o vyplnění dotazníku do konce března 2013 v elektronické podobě. Pokud je to pro někoho neschůdné, pomozte si prosím v místním společenství. Odpovědi každého z nás jsou důležité.
Děkujeme za spolupráci a těšíme se na výsledky.
Pokud budete mít jakékoli dotazy, napište na email apostolat@ascczech.cz .

Za provinciální radu Pavel Janek, rádce pro apoštolát

Dotazník